Anadolu Hotel Didim Club

Tesis Açıklaması

Doğası, mimarisi, mutfağı ve kadim tarihi ile geçmişten bugüne ayakta kalan ulu bir çınar Ege… Yaklaşık 1500 yıl boyunca dünya tarihinin sosyal, bilimsel ve kültürel atılımlarının yegane adresi olan bu topraklar Büyük İskender’den Truvalı Helen’e, antik kentlerinden sonsuzluğa uzanan zeytin bahçelerine kadar uçsuz bucaksız bir kültürü içinde barındırır.

Didim Altınkum’da, kendisine özel bir koyda denize sıfır olarak yer alan otelimiz, 362 oda, 1200 yatak kapasitesi ile 105.570 m alanı kaplayan ferah ve ayrıcalıklı bir tatil için sizleri bekliyor. 2021 yılında yenilenmiş olan tesisimiz 1 ana bina ve 82 adet tek kattan olusan blok binalardan oluşmaktadır.

Bünyesinde 72 standart otel odası, 95 club standart oda, 163 club ranzalı geniş oda, 30 club aile odası ve 2 King suite odası bulunmaktadır.

Tatil köyü ayrıcalığını her yönüyle yasamak isteyenlere hitap eden geniş yeşil alanlarımız, doğanın huzurunu ve sıcaklığını yanı basınıza getiriyor.

Hayatın günlük rutinlerinden uzaklasılan anların kıymetini iyi biliyoruz. Bu anları paylaştığımız her misafirimize rutinlerinin dışına çıkan ve ruhunu dinleme fırsatı veren anlar sunuyoruz.

Yeniden buluşacağımız o güne dek her detayın keyifli bir gülümseme ile hatırlanmasını sağlıyoruz. Ege’nin en sakin beldesi Didim Altınkum’da özel bir koyda yer alıyor. Dünyaca ünlü Altınkum sahiline yürüme mesafesindedir. Didim sehir merkezine 3 km, Bodrum Havalimanı’na 85 km ve Izmir Adnan Menderes Havalimanı’na 120 km mesafede olan konumumuz ulaşım imkanlarımız ile rahatlığı ve konforu yanı basınıza getiriyoruz.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Anadolu Hotel Didim Club