Antique Hotel

Genel Bakış

ANTIQUE HOTEL
İda ormanlarının içinde, zeytin ağaçlarının altında Ege’nin en güzel denizi. Bölgede nadir bulunan kum plaj ve zeytinlikler arasında çim plaj olanakları. Plaja günübirlik giriş ve iskele restaurantımızda a la carte akşam yemeği hizmeti.

Konaklama
Lüksün ve rahatlığın kesiştiği ahşap konstrüksiyon odalarımızın tamamı özel tasarım olup, iki kişilik veya aile odası konseptinde hazırlanmıştır. Yatak odası, banyo, duş, kitchenette, çay-kahve ekipmanı, tv ve klima ve veranda ile kompakt bir konaklama ortamı sağlar.

Restaurant&Bar
İskele restaurantımızda a la carte akşam yemeği servisi. Pırıl pırıl kumlar ve masmavi denizde tatilin güzelliklerini tadarken sunulan bar hizmeti.

Kahvaltı
Midilli ve Ayvalık arasından doğan sabah güneşinin eşliğinde tadılan bölgenin otantik kahvaltısı.

Kültür Turları
Antik Troya adası, Zeus Altarı zirvesi, Midilli adası, Adatepe Köyü, Yeşilyurt Köyü gibi birçok yere tur yapılmaktadır.

Beach
İda ormanlarının içinde, zeytin ağaçlarının altında Ege’nin en güzel denizi. Bölgede nadir bulunan kum plaj ve zeytinlikler arasında çim plaj olanakları. Konaklamanın yanı sıra plaja günübirlik giriş imkanı.

Snack Bar
Deniz keyfine eşlik eden eşsiz ve farklı lezzetli snack bar menüsü sizleri beklemektedir.

Şarap Tadımları
Çevrede bulunan farklı bağları gezebilir ve Kuzey Ege bölgesine has şarapları tadabilirsiniz.

Organik Köy Pazarları
Her hafta Cuma günü Küçükkuyu’da, her Pazar Ahmetçe’de kurulan köy pazarlarında Ege otlarından yerel peynirlere, mevsim meyve sebzelerinden zeytin çeşitlerine kadar pek çok yöresel ürünü kolayca alabilirsiniz.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Antique Hotel