Armada Hotel

ARMADA İSTANBUL
3000 yaşındaki İstanbul’un tarihi merkezine ve Armada Otel’e hoşgeldiniz!
İstanbul, Ortasından geçen eşsiz deniz; Boğaziçi’nin birbirine bağladığı, hem Asya hem Avrupa kıtasında yer alan, üç büyük imparatorluğa başkentlik etmiş. Sizi İstanbul’un tarihi merkezindeki Armada Otel’de ya da onun hemen yakınındaki iki apart otelimizin birinde ağırlamaktan onur duyacağız. Dilerseniz İstanbul denizlerine yaraşan Armada Teknesi ile tarihi Haliç, Boğaziçi ve Adalar’ı gezdirmekten de…

ARMADA OTEL’DE NELER VAR?
3 farklı tarzda 108 Oda,
2 İstanbul usulü lokanta (Armada Teras ve Armada Salon),
5 Toplantı Salonu ve 1 “Business Center”,
1 Bar (Radio Bar/Misafir Odası),
Ücretsiz, kablosuz internet bağlantısı,
80 araçlık Kapalı Otopark,
Dilerseniz, Ahırkapı İskelesi’nden deniz yoluyla ulaşımı imkânı.

SAHİPLENME, KORUMA VE YAŞATMA
Bugün, kurumumuzun yapı taşları olan Armada Otel, Armada Teras Restoran ve Armada Gezi Teknesi aracılığı ile İstanbul’un özgün yaşam kültürünü hayata geçirerek ve yaşatarak “İstanbul Severler”i memnun etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
20 yıldan fazladır sürdürülen Armada Otel kurum kültürünü; İstanbul’un kültürel kimliğinin ve İstanbul tarzı yaşam öğelerinin araştırılması ve korunarak çağdaş yorumlarla yarınlara aktarılması oluşturuyor. Kısaca “Sahiplenme, Koruma ve Yaşatma” diye özetlediğimiz felsefemiz, artık özgün İstanbul mutfağının benzersiz lezzetlerinden, İstanbul’un denizlerine kadar uzanıyor.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Armada Hotel