Barın Hotel

Barın Hotel, İstanbul’un Eski Şehir bölgesinde üç yıldızlı bir oteldir. Eski şehir merkezinde bulunan Barın Hotel, size çok fazla yürüyüşe gerek kalmadan müzelere, anıtlara ve ünlü Kapalı Çarşı’ya yakın olmanın avantajlarını sunuyor. Havaalanına 16 km uzaklıktadır.

Bu samimi otel, tümü güzel bir şekilde dekore edilmiş ve iyi döşenmiş 65 konforlu konuk odası sunmaktadır. Konuklar, lezzetli yerel spesiyaliteler ve uluslararası yemekler sunan otelin restoranında ünlü Türk misafirperverliğinin tadını çıkarabilirler.

Barın Hotel, ünlü Kapalı Çarşı (Kapalı Çarşı), Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii ve Ayasofya Müzesi’ne yürüme mesafesindedir. Konuklar, özellikle Sultanahmet’i ve şehrin geri kalanını keşfetmek için uygun olan, otele kolayca ulaşılabilecek bir tramvay durağı bulacaklardır.

Sultanahmet Camiine 500 mt

Barın Hotel
”Fatih’in Eşsiz Atmosferinde Konaklamanın Tadını Çıkarın…”

İstanbul’un tarihi ve kültürel merkezi olan Fatih’te konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Modern ve zarif tasarımlı odalarımızda, misafirlerimize rahatlık ve huzur sağlıyoruz. Tarihi dokunuşlarla süslenmiş otelimizde, unutulmaz anılar biriktirirken, şehrin kalbinde olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Mükemmel konumuyla, Barın Hotel Fatih sizlere İstanbul’un büyüsünü yaşatıyor.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Barın Hotel