Club Afrodit Tatil Köyü

Cappadocia-Konya-Pamukkale-Aphrodisias-Ephesus

Burası Kaz Dağları,

Kazdağları kuzey Ege’de, zengin florası ile dikkatleri üzerine çeken cennetten bir köşedir. Antik çağlarda “İda Dağı” olarak ta anılır. İda Dağı (Kazdağı ), dünyada mitoloji ve efsaneler dağı olarak bilinmektedir. 78 tanesi endemik bitkiye sahip dağın yarısı milli park ilan edilmiştir. Kazdağları tıbbi ve aromatik bitkiler bakımından da çok zengindir.Kaz dağlarında bitkilerden şifa arama geleneği Roma dönemine kadar dayanmaktadır.

Kazdağları eteklerinde %21 oksijen ve %50 nem oranı ile insan yaşamı için ideal bir ortam sunan köyümüz;

Doğanın kalbinde denize sıfır konumu, zeytin ve meyve ağaçlarıyla bütünleşmiş geniş bahçeleri ve yürüyüş yollarına sahip yatay mimarisi ile değerli misafirlerine yıl boyu benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Tatil köyünün kurulumunda doğayı doğru kullanma, “koruyarak kullanma” ilkesine son derece bağlı kalmamızdan dolayı, örnek bir tatil köyüdür.

Tesisimizde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu, su kaydırağı, çocuk havuzu ve geniş kum plajımızla denizin ve havuzun keyfini aynı anda sürebilirsiniz. Club Afrodit Tatil Köyü önündeki koyda deniz sıcaklığı ideal değerlerde ve plajımız mavi bayraklıdır.

Kendi organik bahçemizde ürettiğimiz sebze ve meyvelerimizle hazırlanmış sağlıklı Ege lezzetlerini uzman şeflerimizin sunumuyla tadabilir; zeytin ağaçlarımızdan elde ettiğimiz zeytinyağımızla sofralarınızı lezzetlendirebilirsiniz.

Kazdağları, Eco turizm, Sağlık turizmi için ayrıcalıklı olarak seçilmiş bir bölgedir. Clup Afrodit Tatil köyü bu anlamda Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam köyüdür. Tatil Köyümüzün bünyesinde bulunan yaşlı bakım ve huzur evinde doktor, hemşireler, sosyologlar Yaşlı bakım elemanları, sosyal hizmet uzmanları, fizyoterapistler her an hizmete hazır durumdadır.

Yıl boyu açık 4 adet toprak korta sahip tenis kulübümüzde resmi ulusal turnuvalara katılabilir, sadece sağlığınız için keyifli maçlar yaparak zinde kalabilirsiniz. Seramik atölyemizde workshoplara katılabilir; yoga ve doğa yürüyüşleri ile ruhunuzu dinlendirip yeni dostluklar kurabilirsiniz. Sanatsal kültürel aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Bağımsız giriş ve bağımsız balkonlu odalarda 1+1 ve 2+1 geniş dairelerde ihtiyacınız olan tüm detaylara ulaşabilir; özel giriş ve özel balkonlu tek ya da çift kişi yaşayabileceğiniz odalarımızı da tercih edebilirsiniz.

Club Afrodit Tatil Köyü’nde sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Club Afrodit Tatil Köyü