Eresin Hotels Taxim Premier

İstanbul’un merkezinde bulunan Eresin Otelleri, tatil ve iş amaçlı tüm misafirler için en ideal konumdadır.

Şehrin tarihi yarımadasında ayrıcalık bir konumda yer alan 5* Eresin Hotels Topkapı kongre merkezleri, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’ye tramvay ile sadece 10 dakika mesafededir.

Eresin Hotels Topkapı, zarif ve lüks olarak dekore edilmiş 251 odası ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.  Ayrıca 13 toplantı salonu ile konferans merkezi özelliğinin yanında tüm otel genelinde ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ve full toplantı olanakları ile de hizmet sunmaktadır.

İstanbul’un tarihi merkezi Sultanahmet’te bulunan Eresin Hotels Sultanahmet – Boutique Class Türkiye’deki ilk Butik Müze Otelidir. Eresin Hotels Sultanahmet’ten yürüyerek eski İstanbul’u keşfedebilirsiniz.

İstanbul’un alışveriş ve eğlence merkezi olan Taksim’deki Eresin Hotels Taxim & Premier oteli, iş amacıyla Taksim otellerimize gelmiş misafirlerimiz için iş merkezlerine en ideal uzaklıktadır. Otellerimiz seminer ve konferans salonları ile hizmet vermekte olup bunun yanısıra öğle ve akşam yemekleri için de panaromik şehir manzarası eşliğinde L’Oranj Teras Restaurant  ve bar seçenekleri sunmaktadır.

Eresin Hotels Express, en-suite banyolu konforlu konuk odaları sunan 3 yıldızlı bir oteldir ve şehir merkezinin tarihi kesiminde ve Topkapı’da Pazartekke Tramvay istasyonuna sadece birkaç metre uzaklıkta yer almaktadır

Itinerary

Day 1 :

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Eresin Hotels Taxim Premier