Erta Soyak Thermal & Spa

Genel Bakış

Kendinizi Erta Soyak Thermal ile yenileyin…

Diliyoruz ki, gönül gözü açık olarak seyahat eden misafirlerimiz, Thermal Otelimizden unutulmayacak anılarla ayrılsın
Erta Soyak Thermal Bursa , sunduğu konfor ve kolaylık kadar, harika konumuyla modern şehrin ortasında,Uludağ yamaçlarında yer almaktadır.
Tarihî Bursa’dan sadece dört kilometre uzaklıkta olan Erta Soyak Thermal , Bursa’nın en iyi restoranları ve eğlence mekânlarına da çok yakın. Bunun yanı sıra otel, şehri ünlü yapan etkileyici doğal güzelliklerle çevrili bir bölgede yer alıyor. Bursa’da ister iş seyahati ister tatil amaçlı bulunan misafirlere yönelik tasarlanan Erta Soyak Thermal Otel; geniş ve konforlu odalarıyla üstün hizmet anlayışıyla huzurlu bir konaklama vadediyor.
Tam hizmet sunan otelimizde; sauna, ve Jakuzinin dahil olduğu spa dahil olmak üzere sakinleştiren ve rahatlatan olanaklar mevcuttur.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla konaklamanız boyunca tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik Çözüm Partnerlerimiz bulunmaktadır . Otelimize rezervasyon yaptırdıktan sonra konuk hizmetleri bölümümüzdeki alanlardan herhangi birine ihtiyacınız olması halinde lütfen Resepsiyonu arayarak anlaşmalı olduğumuz kurumların bilgilerini isteyiniz ya da sadece neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin ve biz sizin adınıza iletişime geçelim.
Özel Günleriniz için Fotoğraf/Video Çekimi
Şehir Turu
Restaurant/Bar Rezervasyonları
Standart/VIP Araç Kiralama
Uludağ Ulaşım
Özel Günleriniz İçin Çiçek Siparişleri
Deniz/Havayolu Ulaşım Bilgileri/Rezervasyonu
Business Service Hizmeti
Şehir İçi Kültürel Etkinlikler Bilgilendirme/Rezervasyon
Özel Kargo Servisi
Özel Ambulans Hizmeti
Ücretsiz Otopark
Kuru Temizleme

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Erta Soyak Thermal & Spa