İntermar Hotel Marmaris

Tesis Açıklaması

Intermar Otel Bilgileri

Intermar oteli, Marmaris resort otellerinin davetkar dünyasında, kendi kişiliğini ifade eden farklı bir konaklama tesisidir. Intermar Hotel, odalarınızda daha fazla konfor ve alan sağlamak için yeniden döşenmiştir. Ve ailenizle birlikte, Marmaris ve Akdeniz’de başlayıp biten eşsiz bir tatil kaçamağı deneyimleyeceğinizi göreceğiz.

Dalaman Havalimanı’na sadece 90 dakikalık muhteşem manzaralı Intermar otel, tesisin ana bulvarı üzerinde yer almakta olup plaja (120 m), tatil merkezi ve marinaya (1 km) kolay ulaşım imkanına sahiptir. Marmaris heyecanının kalbinde, bir akşam eğlencesi için en sevdiğiniz restoranlara veya eğlence mekanlarına yeterince yakın. Hatta konaklamanız boyunca arabanızı park edip otelin otoparkına bırakabilirsiniz.

Intermar otel olanakları arasında açık yüzme havuzu, açık ve kapalı A La Carte restoran, Bayan Kuaförü, Berber, Bilardo Masası, Masaj odası, Sauna, Otopark, Toplantı Salonu bulunmaktadır.

İnternet üzerinden sağlanan özel fiyatlar Intermar otelini olağanüstü bir tatil değeri haline getirmektedir. Size ve ailenize tam hizmet veren bir otelin olanaklarını sunuyoruz.
Intermar otelin yüzme havuzu alanı, plaja giden yeşil caddenin yanı sıra ana bulvara da bakmaktadır.
Intermar Otel Restoranları. Yemyeşil palmiye ağaçları ve canlı Akdeniz çiçekleri, baktığınız her yerde yeşererek kendi tropik cennetinizi yaratır .

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

İntermar Hotel Marmaris