Katrancı Park Hotel

Tesis Açıklaması

Katrancı Park Otel, Fethiye’nin Yanıklar mevkiinde, yeşilin her tonunu barındıran yaklaşık 17.000 metrekare bir alan üzerine kurulmuştur.

2007 yılında hizmete açılan otelimiz 2016’dan bu yana muhafazakar otel tercih eden misafirlerin huzurlu bir tatil geçirmelerini sağlamak amacı ile Alkolsüz Aile Oteli konseptinde hizmet vermektedir. Konseptimiz gereği aileden bağımsız sadece bay konaklaması kabul etmemekteyiz.

Alkolsüz Her şey dahil konseptimizi sade ve yüksek kaliteli hizmet vermek prensipleri üzerine oluşturduk.

Oda bloklarımız geleneksel Muğla mimarisi tarzında inşa edilmiştir. 350 metre mesafede kendi plajı bulunan otelimizde 2 adet yüzme havuzu vardır. Kadınlara özel yüzme havuzumuz 125 m2 büyüklüğünde, üzeri açık, etrafı tamamen kapalıdır. Ortak havuzumuz 310 m2 büyüklüğündedir. Ortak yüzme alanlarımızda konseptimize uygun yüzme kıyafeti kuralımız vardır.

Otelimiz Dalaman havalimanına 42 km, Fethiye şehir merkezine 17 km mesafededir, her 10 dk da otelin önünden şehir merkezine minibüsler gidip gelmektedir.

Otele girişler 15.00’dan itibaren yapılmaktadır, Çıkışlar ise en geç 11.00’da yapılmaktadır, geç çıkışlar ücrete tabi olup müsaitlik doğrultusunda uzatılabilmektedir.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Katrancı Park Hotel