Oscar Resort Hotel

Genel Bakış

Oscar Resort Hotel

4 Yıldızlı tesisimiz Girne şehir merkezinde çok yakın konumda deniz kenarındadır. Yeni Turizm limanın yanında olan tesis bahçe içerisinde ve denize sıfır Konumda. Ercan Havalimanı 30-35 dakika sürüş mesafesinde yaklaşık 35 km dir.

Otel, Girne’nin en popüler ve en iyi bilinen bir otelidir ve Girne şehir merkezine sadece 1,5 km uzaklıkta çiftler, aileler, iş insanları için elverişli bir tatil beldesi olarak bilinen bir oteldir.

Turizm sektöründe 35 yılı aşkın otelcilik deneyimimizle Kıbrıs adası Girne’nin en popüler otellerindendir.

Otel, müşteri hizmetleri ve memnuniyeti ile gurur duyar , birçok misafirimiz her yıl bizeleri tercih edip tatillerini Girne’deki ikinci evleri gibi gördükleri için her yıl geri dönerler.

Amacımız, sizlerin ve ailenizin tatillerini unutulmaz bir deneyim haline getirmektir. Otelde herkes için bir şeyler vardır.

Oda & Kahvaltı veya Yarım Pansiyon olarak herkese uygun konaklama seçenekleri,

Güzel bir bahçede süslü yürüyüş yolları, 3 açık yüzme havuzu, tenis kortu, aqua parkı su kaydırakları, dalgalı havuzu, küçük kumsal,sahil ve iskelesi olan insan yapımı özel bir plaj ”Spa Wellness Center” ile Türk Hamamı, sauna, buhar odası, kapalı şok havuzu masaj terapileri, Kumarhanesi ile sizin isteklerinize hitap eden bir tesisitir.

Tesisimiz tüm yıl boyunca açıktır.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Oscar Resort Hotel