Rawda Hotels Resort

Cappadocia-Konya-Pamukkale-Aphrodisias-Ephesus

Dünyanın Tüm Güzellikleri Bir Otelde..
Dünyanın sayılı güzelliklerinden olan Kazdağları‘nın denize uzanan kıyısında bulunan otelimiz denize sıfır konumda olup, 4 yıldız standartlarında son derece modern teknoloji ile donatılmış rahat ve konforlu odaları ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan zevk ve gurur duyacaktır.

Otelimiz aile oteli olup, alkolsüz içecek hizmeti vermektedir. 16 metre uzunluğunda, 1030 metrekarelik tek açık havuzumuz ile ailenizle birlikte tatilin tadını çıkartabilirsiniz. Çocuk havuzumuz 4 metrekaredir.

Toplam 78 oda olan otelimizde, Delüks standart oda 36 adet çift kişilik oda, 23 adet 2 ayrı yataklı oda, 8 adet 3 ayrı yataklı oda, 8 adet köşe süit oda ve 3 adet aile odası bulunmaktadır.

Hayatın tadını dünya lezzetleriyle çıkarın…

Rawda Hotels dünyası, tüm konuklarını birer gurme ayrıcalığıyla ağırlar. Şeflerin, lezzetleri ağız tadınızı sanata dönüştürür. Bilgi, deneyim özenle seçilmiş lezzetler, farklı anlayışlar ve modern sunumlar masanıza ruh katar. Konuklarına istisnasız bir “gurme” hizmeti verir.

Rawda Hotels dünyası konaklamayı sınırsız yaşam aktiviteleriyle zenginleştirir. Dünyanın en özel mutfaklarından en güzel seçimlerle yeme içme kültürünün tadına varırsınız.

Denize sıfır olan otelimizde, açık ve kapalı alanlardan oluşan restorantımızda; Türk ve dünya mutfaklarının lezzetleriyle sezon boyunca ALKOLSÜZ HER ŞEY DAHİL konseptimiz ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Alkolsüz Her Şey Dahil Konsept Uygulaması…

Sabah saat 11.00 ile akşam saat 23.00 arası

Sabah Kahvaltısı :07.30-10.30

Öğlen Yemeği :13.00-14.00

Akşam Yemeği :19.30-21.30

Snack Saati :15.30-16.30

Çay Saati :17.30-18.00

(Karton bardakta servis edilen gazlı ve gazsız içecekler)

Alkolsüz Her Şey Dahil Konsept Uygulaması Genel Kuralları

-Tüm kapalı içecekler, Türk kahvesi, dondurma, özel yapım içecekler, alacarte menüler, sıkma meyve Tüm kapalı içecekler, Türk kahvesi, dondurma, özel yapım içecekler, alacarte menüler, sıkma meyve suları ücretlidir.

-Otelde konaklayan kişi sayısı 30 kişinin altında ise sabah kahvaltısı kahvaltı tabağı olarak öğle ve akşam yemeği ise set menü şeklinde servis edilir. (Çorba, bir ana yemek (beyaz et veya kırmızı veya balık) salata, meyve veya tatlı)

-Otelimiz yaz sezonu haricinde farklı pansiyon çeşitlerinde hizmet vermektedir.

-Oda kahvaltı ve Yarım pansiyon konsept uygulamamızda gazlı ve gazsız içecekler ücretlidir.

“Alkolsüz Her Şey Dahil konaklamalar snack saati ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar Her şey dahil konsept yemeği içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Erken giriş işlemlerinden alınan sabah kahvaltısı ya da öğle yemeği ekstra olarak kişi başı ücretlendirilir.

Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Erken giriş işlemlerinden alınan sabah kahvaltısı ekstra olarak kişi başı ücretlendirilir.

Oda kahvaltı Pansiyon konaklamalar konaklanan gece sayısı kadar sabah kahvaltısı içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Erken giriş işlemlerinden alınan sabah kahvaltısı ekstra olarak kişi başı ücretlendirilir.”

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Rawda Hotels Resort