Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa

İzmir’in güzel tatil beldesi Sığacık’ta bulunan 90.000 metrekarelik alanı ve 423 odası ile Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa otelimiz, termal su kaynakları ile ünlü bir termal oteldir. Konuklarımıza sadece İzmir’in güzelliğini değil, aynı zamanda helal, aile dostu, alkolsüz her şey dahil bir tatil sunuyoruz.

Otelimizde, konuklarımızın dinlendirici bir tatil geçirmesi için her şey düşünülmüştür. Sıcak termal su kaynaklarının yanı sıra, otel içerisinde bulunan Sağlık Merkezimiz ile misafirlerimize sağlıklı bir tatil deneyimi sunuyoruz.

Otelimiz, alkolsüz her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Konuklarımız, günlük hayatın stresinden uzaklaşarak, sevdikleri ile birlikte rahat ve huzurlu bir tatil geçirebilirler. Ayrıca, lezzetli yemekler eşliğinde, ailenizle keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Bizimle birlikte konaklamanız için sebepler oldukça fazladır. Termal otelimizin özellikleri, İzmir’in eşsiz güzelliği, helal otel konseptimiz, aile oteli olmamız ve alkolsüz her şey dahil konseptimiz size sunduğumuz imkanlar arasındadır. Siz de kendinize, sevdiklerinize ve ailenize huzurlu bir tatil deneyimi yaşatmak için otelimizi tercih edebilirsiniz.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa