Sahil Hotel

Sahil Hotel Pendik, denize sıfır konumu ve Marmaray Tersane İstasyonu’na sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bir oteldir. Kendine özgü meyve ağaçlarıyla süslü bahçesi, özenle döşenmiş odaları, özel olarak hazırlanan açık büfe kahvaltısı ve isteğe bağlı olarak sunulan a la carte öğle ve akşam yemeği servisi ile konuklarının ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak amacıyla kişiselleştirilmiş hizmet anlayışını benimsemektedir.

Toplam 57 Adet Odası Olan Otelimiz Marmara Denizine yalnızca bir kaç adım ile ulaşabileceğiniz eşsiz bir deneyim sunuyor. İstanbulda denize sıfır bir konaklama deneyimi sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Otelimiz, İstanbul’a giriş kapısı olarak adlandırılan Pendik ilçesinde yer almaktadır, buraya karayolu, demiryolu, havayolu ve denizyolu ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 4 kilometre, İstanbul Park’a 8 kilometre, Pendik Marina ve Feribot İskelesi’ne 3 kilometre, Eskihisar Arabalı Vapur İskelesi’ne ise 12 kilometre uzaklıktadır. Otelden Neomarin ve Pendorya alışveriş merkezlerine sadece yaklaşık 150 metrelik bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz. D-100 karayolu da 150 metre uzaklıktadır. Ayrıca Tuzla Tersaneler Bölgesi’ne 3 kilometre, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’ne 6 kilometre ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ne 14 kilometre mesafededir.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Sahil Hotel