Selectum Colours Bodrum

Tesis Açıklaması

Sıcak bir ortam ve konukseverliğin eşlik ettiği rahatlığa ve zevkli anlara hoş geldiniz.

Costa Bodrum City, mandalina ağaçları ile çevrili bir bahçe içerisinde doğaya yakın, sessiz ve sakinliğini sadece kuş cıvıltılarının bozduğu, aynı zamanda Bodrum eğlence merkezinin tam kalbinde yer alan büyüleyici atmosfere sahip bir oteldir.

Otelimiz Bodrum Barlar Sokak‘ına, sahile, restoran ve kafelere sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir. Otogara ise 500 metre mesafede olup, otogardan dolmuşlar aracılığıyla Bodrum‘un her yerine ulaşım imkanı mevcuttur.

Bodrum‘da ister dinlenmek, ister eğlenmek için bulunun, amacımız, kaldığınız süre içinde sizin rahatınızı sağlamaktır.

Nice şarkılara ve aşklara konu olmuş büyüleyici atmosferiyle begonvillerle kaplanmış beyaz badanalı evleri, daracık sokakları, gece hayatı ve simgeleşmiş kalesiyle Türkiye‘nin en güzel tatil yörelerinden birisidir Bodrum… Karyalı Prensesin mum heykelini, tacını ve diğer mezar buluntularını aynı zamanda Dünya‘nın ilk sualtı arkeoloji müzesini de içinde barındıran Bodrum Kalesi, dünyanın 7 harikasından biri olan Mausoleum ve eşsiz bir Bodrum panoramasına hakim Antik Tiyatrosu ile de tarihi zenginlikler sunmaktadır. Bodrum‘a sürgün gönderilip, Bodrum tutkunu olan Halikarnas Balıkçısı olarak bilinen Cevat Şakir Kabaağaçlı‘nın başlattığı ve tanıttığı, ünlü Gulet yatlarla yapılan mavi yolculuğunda merkezidir Bodrum.

Kısacası Cevat Şakir‘in dediği gibi “Başka yerde huzur içinde öleceğine, Bodrum‘da huzur içinde yaşa…”

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Selectum Colours Bodrum