Selectum Family Comfort Side

ODALAR
Lüx ve Konforu Bir Arada Yaşayın
Her bir oda, misafirlerimize konfor ve modernliğin doruklarında bir konaklama deneyimi yaşatmak için özenle tasarlanmıştır.

Özellikle “Swim-Up” odalarımız, sizi suya doğrudan adım atma lüksüyle karşılar. Bu özel odalarda, güneşin tadını çıkarırken havuzun serin sularında yüzebilirsiniz.

MUTFAK
Otelimizin şefleri tarafından özenle seçilmiş taze ve yerel malzemelerle hazırlanan özel menülerle sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca, otelimizin farklı konseptlere sahip barları ve kafe alanları, gün boyu atıştırmalıklar ve içeceklerle sizi bekliyor. Tatiliniz lezzet şölenine dönsün!

HAVUZ VE PLAJ
Selectum Family Comfort Side, tatilinizi sıcak yaz günlerinde bile serinleten ve keyiflendiren harika havuzlar ve su parklarıyla doludur.

Yetişkinler için ayrılmış havuzlardan çocuklar için özel olarak tasarlanmış alanlara kadar herkes için uygun bir seçenek bulunmaktadır.

Hareketli ve eğlence dolu bir günün ardından, Spa Merkezine uğramadan geçmeyin. Spa, kendinizi rahatlatarak keşfedeceğiniz ideal mekânlar sunar. Sakin atmosfer ve iyileştirici aromatik kokular, zihninizi ve bedeninizi yeniden canlandıracak, tatilinizin en dinlendirici parçası olacaktır.

ÇOCUK
Gün boyu faaliyet gösteren Puppies’ World’de, çocuklarınızı eğlenirken öğrenmeye davet ediyoruz.

Farklı kültürler tanıyabilecekleri, yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri, ailelerine ihtiyaç duymadan vakit geçirebilecekleri mini kulübümüzde, yaş gruplarına uygun olarak seçilmiş masa oyunları, zekâ ve beceri geliştiren oyunlar, Workshoplar ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

AKTİVİTELER
Birbirinden renkli şovlar ve aktivitelerle yediden yetmişe her misafirimizin eğlemekten kendini alıkoyamayacağı her biri farklı konseptlerde hazırlanan partileri kaçırmayın! Havuz Partileri ile kendinizi eğlencenin ortasına bırakın.

Pool Party, Hollywood Party, Masquerade Party ve Pirates Party kaçırmak istemeyeceğiniz Konsept Partilerimizden sadece bazıları.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Selectum Family Comfort Side