Selectum Hotel City Ataşehir

KAİZEN AKADEMİ VE ATAŞEHİR BELEDİYESİ,
SELECTUM HOTEL CİTY ATAŞEHİR İSTANBUL’DE BİR ARAYA GELİYOR
Kaizen Akademi ve Ataşehir Belediyesi, “Çocuk Dostu Belediye” projesi kapsamında her ay Selectum Hotel City Ataşehir İstanbul’de özel bir etkinliğe imza atıyor. Bu projenin temel amacı, 13-15 yaş arasındaki Kaizen Akademi çocuklarıyla daha yakın bir temas kurarak onlara unutulmaz deneyimler sunmak ve aynı zamanda otelcilik sektörü hakkında bilgi vermek.

Her ayın belirli bir cumartesi gününde gerçekleşen etkinliklerde, Kaizen Akademi çocukları için Selectum Hotel City Ataşehir İstanbul tarafından özel bir kahvaltı düzenleniyor olup departman müdürlerimiz, bu etkinliklerde çocuklara otelcilikle ilgili sunumlar yaparak yıllarca biriktirdikleri bilgi ve deneyimleri paylaşmanın heyecanını yaşıyorlar. Böylece çocuklar, otelcilik sektörünün sırlarını keşfetme fırsatı buluyorlar.
Ayrıca, projenin bir diğer önemli hedefi, istihdam olanaklarına dikkat çekmek ve çocukların ailelerine iş bulma konusunda destek olmak.

Bu güzel işbirliği, toplumun geleceğine yatırım yapmanın önemini vurguluyor ve çocuklara yeni fırsatlar sunuyor. Kaizen Akademi ve Ataşehir Belediyesi’nin bu projeye verdiği destek, toplumun çocuklarına daha iyi bir gelecek sunma amacının bir yansımasıdır.

ODALAR
Lüx ve Konforu Bir Arada Yaşayın
Rooms 1
Rooms 2
Şehir merkezindeki konumu ve Selectum kalitesiyle bütünleşen Selectum City Hotel Ataşehir, konforlu odalarıyla benzersiz bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Her misafirimizin kendini evinde hissetmesini sağlamak için tasarlanmış odalarımız, rahatlığın ve şıklığın mükemmel bir birleşimidir.

MUTFAK
Selectum City Hotel Ataşehir gastronomi dünyasının kapılarını sizin için aralıyor. Her öğün, farklı kültürlerin tatlarını keşfetmek isteyenler için, dünya mutfaklarından ilham alan şeflerimiz, unutulmaz bir lezzet serüveni vadetmektedir.

HAVUZLAR
Selectum markası olarak kalıcı konfor sağlamak bizim temel özelliğimiz. Rahatlatıcı bir şehir konaklaması için, İstanbul’un ortasında şehir manzarasına karşı yüzme keyfini kaçırmayın. Kapalı havuz seçeneğimiz ile her mevsimde yüzmenin verdiği mutluğu tadacaksınız.

FITNESS
Alışkanlıklarınıza ara vermeden Sporunuza devam etmeniz için, Selectum City Hotel Ataşehir yepyeni Fitness Salonunda sizi bekliyor.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Selectum Hotel City Ataşehir