Selectum Luxury Resort

Tesis Açıklaması

 • Genel Tanıtım

  Antalya Belek’te misafirlerine benzersiz bir tatil imkanı sunan Selectum Luxury, unutulmaz anılar biriktirmeniz için size fırsat sunuyor.

  • Yeme / İçme

   Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve yabancı bazı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz.
  • Spor / Eğlence

   Tesiste canlı müzik etkinlikleri ve çeşitli şovlar bulunuyor. Oyun salonu, tavla, satranç, mini futbol sahası, PlayStation, basketbol, plaj voleybolu, sinema, bilardo, bovling, tenis, aerobik, step ve kart oyunları mevcut.

   • Diğer Olanaklar

    Havuzlar
    Ana havuz, deniz suyu relax havuz (kış döneminde ısıtmalı olarak çalışıyor, deniz suyuyla dolduruluyor.), Family Club ana havuz, ücretli kapalı deniz suyu havuzu, kapalı havuz (ısıtmalı), kapalı çocuk havuzu (ısıtmalı) ve kırmızı şov havuzu mevcut.

    Çocuklar için 8 adet su kaydırağı bulunuyor. 900 m² alana kurulu özellikli waterpark hizmet veriyor.

  • Plaj

   Denize sıfır olarak konumlanan tesisin 250 m uzunluğunda ince kum plajı ve 1 adet iskelesi bulunuyor. Şezlong, şemsiye, minder ve havlu plaj ve havuzda ücretsiz.

  • Spa / Wellness

   Tesisin SPA ve wellness bölümünde; Türk hamamı, sauna, buhar odası, şok duş, sauna için buz pınarı ve vücut bakımı gibi olanaklar bulunuyor. Isıtmalı havuz dışarıda bulunuyor (ekim – mayıs ayları arasında ısıtılıyor). Deniz suyu ile doldurulan kapalı havuz ücretli olarak hizmet veriyor.

  • Balayı

   ‣ Özel karşılama ve odaya kadar eşlik edilmesi
   ‣ Standart oda rezervasyonlarında bir üst kategori odaya upgrade (müsaitlik doğrultusunda)
   ‣ Odaya bir kez sabah kahvaltısı servisi (bilgisi alınarak)
   ‣ Süsleme ve canlı çiçek (giriş günü)

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Selectum Luxury Resort